Antal Zsigo vyhrává na domácím Slovakia Ringu

UPDATE: Adam Konopka byl po závodě diskvalifikován z kategorie GT3, neboť startoval bez restriktoru motoru. Z toho důvodu byl přesunut do kategorie GTX, ve které byl klasifikován na druhém místě za Reinhardem Kofflerem s KTM.

Z první řady do prvního závodu ESET Cupu na Slovensku startovali Miro Konopka s prototypem LMP2 a Reinhard Koffler s KTM GTX, za nimi vyráželi Antal Zsigo s BMW M4 GT3 a Adam Konopka s Lamborghini Huracan GT3.

Koffler se při letmém startu dostal do vedení před Konopkou, zatímco Antal Zsigo a Adam Konopka si své pozice udrželi. Nicméně hned v úvodu se rodinná dvojice Konopků posunula dopředu. Miro překonal Kofflera a převzal celkové vedení závodu, mezitím Adam Konopka předjel Zsiga a ujal se průběžného vedení kategorie GT3.

Za nimi na celkovém pátém místě kroužil Alex Tlustý s Praga R1 před Dennisem Waszkem s Lamborghini SuperTropheo jako lídr kategorie GTC. V kategorii GTC1 vozů Porsche 911 držel první místo Hubert Darmetko před Petrem Breckou a Bobem Bauem, kterého později předjel Franz Lahmer.

Jako první v celkovém pořadí projel pod šachovnicovým praporkem Miro Konopka, za ním se umístil vítěz kategorie GTX Reinhard Koffler. V GTX dojel na druhém místě Petr Koukola s KTM GTX a třetí Gábor Tim s Lotusem.

Radost v týmu ARC Bratislava ztvrdil vítězstvím v GT3 Adam Konopka před Antalem Zsigem. Dennis Waszek z týmu GT2 Motorsport ovládl kategorii GTC, zatímco Hubert Darmetko triumfoval v GTC1 před Breckou a Lahmerem. V kategorii GT4 zvítězil Rudolf Beňo s BMW M4 GT4 před Andrejem Makarovičem s Mercedesem AMG GT4.